ویروس خطرناک کرونا در کالیفرنیا منجر به افزایش مرگ و میر بیشتری می شود؟

طبق مطالعات انجام شده در آزمایشگاه گزارش پیش چاپ و داده های اپیدمیولوژیکی ، گونه جدید ویروس کرونا که برای اولین بار در کالیفرنیا شناسایی و اکنون در حال گسترش است ، تا حدودی قابل انتقال است و خطر ورود بیماران به بخش مراقبت های ویژه (ICU) و مرگ را افزایش می دهد. 

توجه : ما برای شما این امکان را فراهم میکنیم تا درصورتی که میخواهید آزمایش کرونا را انجام دهید بدون حضور در آزمایشگاه ها چه در تهران و چه در کرج، آن را انجام دهید. کافیست برروی لینک تست کرونا در منزل کلیک کنید.

به گفته محققان دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو (UCSF) این نوع در سایر ایالت ها نیز وجود دارد ، اما شیوع آن در بین بیش از 2000 نمونه جمع آوری شده در کالیفرنیا از 0 to به بیش از 50 between بین سپتامبر 2020 و اواخر ژانویه متورم است. . چارلز چیو ، نویسنده ارشد ، پزشک بیماری های عفونی و متخصص تعیین توالی در UCSF می گوید: "این نوع نگران کننده است زیرا داده های ما نشان می دهد که بیشتر مسری است ، احتمالاً با بیماری شدید همراه است و حداقل تا حدی در برابر آنتی بادی های خنثی کننده مقاوم است." این داده ها نشان می دهد که فشار جدید "باید احتمالاً نوعی نگرانی برای تحقیقات فوری باشد" ، نویسندگان در پیش چاپ خود می نویسند ، که بررسی نشده است و به گفته آنها انتظار می رود به زودی در اینترنت ارسال شود.

ویروس خطرناک کرونا در کالیفرنیا منجر به افزایش مرگ و میر بیشتری می شود؟

آنجلا راسموسن ، یک ویروس شناس در مرکز علوم و امنیت جهانی بهداشت دانشگاه جورج تاون ، که درگیر این تحقیق نبوده است ، می گوید: "یافته ها" باید نگاه دقیق تری به این نوع داشته باشند. " آنها "از اهمیت کاهش متوقف کردن از نظر کاهش قرار گرفتن در معرض و افزایش توزیع و دسترسی واکسن تأکید می کنند."

اما سایر متخصصان ویروس کرونا می گویند قبل از نتیجه گیری به اطلاعات بیشتری نیاز است ، و خاطرنشان کردند که در میان بیماران مبتلا به این نوع ، این مطالعه شامل کمتر از 10 نفر در ICU و کمتر از 10 نفر فوت شده است. دیوید اوکانر ، یک متخصص توالی ویروسی در دانشگاه ویسکانسین ، مدیسون ، که بخشی از این بود ، می گوید: "اگر من یک بازبینی می کردم ، می خواهم اطلاعات بیشتری را از افراد آلوده بیشتر ببینم تا این ادعای تحریک آمیز را اثبات کنم." 

دانشمندان همچنین سوابق پزشکی 324 فرد مبتلا به COVID-19 را که در کلینیک های UCSF یا مرکز پزشکی آن مراقبت می شدند ، مطالعه کردند. محققان داده ها را برای در نظر گرفتن اختلاف سن ، جنسیت و قومیت تنظیم کردند و دریافتند که در مقایسه با بیمارانی که سویه های ویروسی دیگری دارند ، کسانی که این نوع را دارند ، 4.8 برابر بیشتر در ICU پذیرش می شوند و بیش از 11 برابر بیشتر احتمال دارد که بمیرد.

داده های دیگر نشان می دهد که این نوع مسری تر است. دانشمندان دریافتند که افراد آلوده به این نوع ویروس در بینی خود حدود دو برابر بیشتر هستند ، این یک ویروس ریزش ویروس است که ممکن است باعث آلودگی بیشتر آنها به دیگران شود. در آزمایشگاه ، ویروس های مهندسی شده برای حمل جهش کلیدی موجود در این نوع از آلودگی سلول های انسانی و ساختارهای شبه ریه موسوم به ارگانوئیدها بهتر از ویروس های کنترل هستند. و در یک خانه سالمندان که این نوع ویروس در آن جای گرفته است ، چندین برابر سریعتر از چهار شیوع دیگر در خانه سالمندان ناشی از سایر ویروس ها گسترش یافته است. ویلیام هاناج ، متخصص تکامل ویروسی در دانشگاه هاروارد ، می گوید: "شواهد در حال انتقال است که این از رقبای فوری قابل انتقال است" ، هرچند به اندازه برخی از انواع دیگر نگرانی قابل انتقال نیست. دانشکده بهداشت عمومی چان. (انواع نگرانی ویروس های کرونا هستند که دارای جهش هایی هستند که باعث گسترش بیشتر آنها ، فرار از واکسن ها یا بیمارتر شدن آنها می شود).

در مطالعات آزمایشگاهی ، B.1.429 همچنین تأثیر آنتی بادی ها را تحت تأثیر قرار می دهد: چهار برابر کمتر از ویروس کرونا ویروس اصلی در برابر خنثی کردن آنتی بادی ها از خون افرادی که از COVID-19 بهبود یافته اند ، حساس است و دو برابر حساس به آنتی بادی ها از خون افراد با واکسن های Pfizer یا Moderna واکسینه شده اند. محققان نوشتند که این قدرت کاهش یافته "متوسط ​​اما قابل توجه است".

پتی نسه ، نایب رئیس ائتلاف اقدام به چاقی می گوید، برای افراد مبتلا به چاقی ، خطر اضافی بار روانی را به همراه دارد. وی گفت: "اضطراب من کاملاً افزایش یافته است." وی افزود که به دلیل استرس خوردن ، اخیراً 30 از 100 پوندی را که قبل از همه گیری از دست داده بود ، بدست آورد. "شما اضطراب عمومی این همه گیر را دارید ... و سپس آن را لایه لایه می کنید" به ویژه شما ، می توانید واقعاً بیمار شوید. "

داده های مربوط به نحوه درمان بیماران مبتلا به COVID-19 که چاقی دارند کم است. اسکات کهن ، پزشک داروی چاقی که مرکز ملی وزن و سلامتی را هدایت می کند ، می گوید شواهد منتشر شده از دادن دوزهای بالاتر ضد انعقاد به چنین بیمارانی پشتیبانی می کند. او می گوید ، اما اطلاعات کمی در مورد اینکه چگونه و چگونه سایر روشهای درمانی مانند رمیدسیویر و دگزامتازون را تنظیم کنیم ، مشخص است ، تا حدی به این دلیل که بیماران مبتلا به چاقی "اغلب از آزمایشات بالینی مستثنی هستند". وی اصرار دارد که آزمایشات درمانی COVID-19 در هر کجا ممکن است افرادی با BMI بالا را شامل شود.

مسعودی می گوید ، افراد مبتلا به چاقی باید بیشتر مراقبت کنند تا دچار بیماری نشوند. او می گوید: "اگر فرد مبتلا به چاقی هستید ، بیشتر احتیاط کنید." ماسک خود را بپوش دست هایتان را بشویید. از اجتماعات بزرگ خودداری کنید. "

علاوه بر این ، ورزش و به طور جداگانه ، کاهش حتی کمی وزن می تواند سلامت متابولیک فرد مبتلا به چاقی را بهبود بخشد ، و در صورت انجام این کار ، در صورت آلوده شدن احتمال ابتلا به COVID-19 شدید را کاهش می دهد ، می گوید: یک پزشک-دانشمند که واحد بیماریهای متابولیک MRC را در دانشگاه کمبریج اداره می کند. "اگر 300 پوند هستید ، حتی از دست دادن مقدار ناچیزی نیز احتمال دارد که عملکرد شما با عفونت ویروس کرونا غیرمناسب باشد. برای بهره مندی لازم نیست جیم باریک شوید.